SmartDeal
 • Bezpečnost na stadionech

  Návrh řešení bezpečnosti pro stadiony

  "Jedním z problémů snižujícího se počtu návštěvníků na fotbalových stadionech
   jsou opakující se výtržnosti a potyčky mezi skupinami fanoušků."

 • ITF Kuchyně Gorenje

  Prague Open

  "Mezinárodní turnaj žen s dotací 10.000 USD"

 • Pražská Junior Wilson Tour

   

  "Atraktivní série 3 mládežnických turnajů zařazených do kalendáře ČTS"

 • Tenisová extraliga

   

  "Nejvyšší domácí tenisová soutěž "

 • ATP Tenisové turnaje

   

  "Mezinárodní tenisové turnaje mužů"

 • ITF RPM Open Prague

   

  "Mezinárodní tenisové turnaje mužů"

Tenista
logo

ITF Kuchyně Gorenje Prague Open

Mezinárodní turnaj žen s dotací $10,000 se konal na dvorcích TJ Spoje Praha na začátku září 2014. Vítězkou se stala česká hráčka Jesika Malečková. Vítězkami čtyřhry se staly Krejsová Petra a Luknárová Zuzana.

logo

Halový přebor Prahy mužů a žen 2014

15.-17.11.2014 se konal v tenisové hale WILSON TENNIS PRŮHONICE.  Halový přebor Prahy vyhrál Marek Routa (I.ČLTK Praha) a Tereza Jankovská (TK Sparta Praha).

logo

Pražská Junior Wilson Tour

Pražská Junior Wilson Tour je atraktivní série 3 mládežnických turnajů zařazených do kalendáře Českého tenisového svazu.

 

TENISové projekty

Tenisové projekty – pořádáme mezinárodní tenisové turnaje mužů i žen, nejvyšší soutěž na území ČR tenisovou Extraligu, mládežnické turnaje, VIP tenisové turnaje, firemní turnaje, soukromé turnaje, dětské turnaje,  tenisové turnaje na klíč.

Mezinárodní turnaje žen s dotací 10.000 USD „ITF Women Cirkuit“, ATP tenisové turnaje mužů, mládežnické turnaje Pražská Junior Wilson Tour (mladší žactvo, starší žactvo, dorost). Tenisové turnaje se pořádají v tenisovém areálu TJ Spoje Praha, kde je k dispozici 7 kantukových kurtů, 2 kurty s umělým povrchem Casali a 6 tenisových kurtů v přetlakových halách na zimní sezónu. Tento areál slouží nejen pro závodní hráče, ale i pro rekreační hráče a je možno zde uspořádat nejen tenisové turnaje, ale i jiné sporty jako je nohejbal, stolní tenis. K dispozici v tomto areálu je i restaurace, krytá terasa, venkovní terasa, vnitřní dětský koutek a venkovní dětské hřiště. http://www.ceskytenis.cz

FOTOGALERIE