SmartDeal
 • Bezpečnost na stadionech

  Návrh řešení bezpečnosti pro stadiony

  "Jedním z problémů snižujícího se počtu návštěvníků na fotbalových stadionech
   jsou opakující se výtržnosti a potyčky mezi skupinami fanoušků."

 • ITF Kuchyně Gorenje

  Prague Open

  "Mezinárodní turnaj žen s dotací 10.000 USD"

 • Pražská Junior Wilson Tour

   

  "Atraktivní série 3 mládežnických turnajů zařazených do kalendáře ČTS"

 • Tenisová extraliga

   

  "Nejvyšší domácí tenisová soutěž "

 • ATP Tenisové turnaje

   

  "Mezinárodní tenisové turnaje mužů"

 • ITF RPM Open Prague

   

  "Mezinárodní tenisové turnaje mužů"

Adresný ticketing

Fanoušek získá kartu fanouška - buď na pokladnách klubu, nebo na prodejním místě Smart Deal. Karta je zaregistrována pod unikátním číslem, stává se jedinečnou a nepřenosnou. Od té chvíle využívá všech výhod karty. Fanoušek zvolí mezi permanentní vstupenkou a vstupenkou na jednotlivý zápas.

Co přináší karta fanouška

Nosnou ideou celého projektu je karta fanouška, kterou bude muset mít povinně každý návštěvník stadionu bez ohledu na věk (v případě dětí mohou mít karty design s dětskými motivy, čímž vzniká pozitivní vazba k fotbalu). Tyto karty budou sloužit při koupi vstupenky k identifikaci fanouška, neboť bez karty nebude možné žádnou vstupenku zakoupit.

Technické vybavení

Společnost Smart Deal nabízí ve spolupráci se svými partnery kompletní vybavení stadionu pro systém adresného prodeje vstupenek. Zajistíme prodej vstupenek online i na prodejních místech naší společnosti. Vybavíme stadion kompletní technologií pro adresný ticketing: vybavení pokladen, čtečky karet, turnikety, systém programového vybavení. Systém je otevřen pro další vybavení od kamerových systémů, přes systém rozpoznávání tváří až po biometrické systémy. Vstupní investice je pro sportovní kluby nulová. Systém kompletně dodáme a uživatel jej splatí v průběhu užívání smluvní částkou z každé prodané vstupenky na utkání či akci. Systém je možné využít i na stadionech, které už jsou vybaveny turniketovými či jinými systémy.

Monitoring stadionu

Monitoring stadionu se opírá o několik základních pilířů. Zejména o adresný ticketing a kamerový systém.

Instalace technologií

Využíváme luxusní, spolehlivý a pro uživatele nenáročný systém a druhá varianta, která zabezpečuje komfortní vstup do prostoru
stadionu či spoertovního areálu jsou turnikety.

FOTOGALERIE