SmartDeal
 • Bezpečnost na stadionech

  Návrh řešení bezpečnosti pro stadiony

  "Jedním z problémů snižujícího se počtu návštěvníků na fotbalových stadionech
   jsou opakující se výtržnosti a potyčky mezi skupinami fanoušků."

 • ITF Kuchyně Gorenje

  Prague Open

  "Mezinárodní turnaj žen s dotací 10.000 USD"

 • Pražská Junior Wilson Tour

   

  "Atraktivní série 3 mládežnických turnajů zařazených do kalendáře ČTS"

 • Tenisová extraliga

   

  "Nejvyšší domácí tenisová soutěž "

 • ATP Tenisové turnaje

   

  "Mezinárodní tenisové turnaje mužů"

 • ITF RPM Open Prague

   

  "Mezinárodní tenisové turnaje mužů"

O NÁS

About us

Smart Deal je mezinárodní společností, která se zabývá komplexní péčí o návštěvníka sportovních utkání. Zabýváme se problematikou bezpečnosti na stadionech technického zabezpečení on line ticketingu, adresného ticketingu i věrnostními programy pro návštěvníky sportovních utkání - karta fanouška. Smart Deal je mezinárodní společností, která se zabývá komplexní péčí o návštěvníka sportovních utkání. Zabýváme se problematikou bezpečnosti na stadionech technického zabezpečení on line ticketingu, adresného ticketingu i věrnostními programy pro návštěvníky sportovních utkání - karta fanouška.

TOP Liga ČTS by Moneta 1.kolo 11.-12.6.2020

TOP Liga ČTS by Moneta 1.kolo 11.-12.6.2020 TOP Liga ČTS by Moneta 2.kolo 18.-19.6.2020 TOP Liga ČTS by Moneta - dlouhodobá soutěž smíšených družstev Barvy pro budoucnost od 11.června 2020.

První turnaj po coronaviru 26.-28.5.

První turnaj po coronaviru 26.-28.5. Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS - charitativní turnaj. Turnaj jednotlivců na 8 našich nejlepších hráčů a 8 nejlepších hráček ČR. Charitativní turnaj.

Fotbalista

FOTBALové projekty

Smart Deal vám komplexně zajistí prodej vstupenek na Vaše sportovní utkání. Jednak formou on line ticketingu ve svých více než 400 smluvních pobočkách na celém území ČR. Zajistíme vybavení vašeho stadionu technickým vybavením pro adresný ticketing včetně pokladen, turniketů a dalšího technického vybavení. Zajistíme komplexní věrnostní program pro příznivce Vašeho klubu, známý jako karta fanouška, plně kompatibilní s technickým vybavením stadionu, včetně možného marketingového využití karty. Vstupní investice Vašeho klubu je nulová!

Tennist

TENISové projekty

Tenisové projekty – pořádáme mezinárodní tenisové turnaje mužů i žen, nejvyšší soutěž na území ČR tenisovou Extraligu, mládežnické turnaje, VIP tenisové turnaje, firemní turnaje, soukromé turnaje, dětské turnaje,  tenisové turnaje na klíč.

FOTOGALERIE